Beste Desmond,
Bij deze een ander voorstel.
Ik ben benieuwd naar jouw feedback.
Mvg.
Adam
Datum start: 30-06-2012
Datum einde: 14-07-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Adam,
Dit is goed genoeg!
Met vriendelijke groet,
Desmond
Desmond,
Bedankt voor je feedback en beoordeling.
Mvg.
Adam

Beste,
Bij deze mijn voorstel voor het logo.
Ik ben benieuwd naar jouw feedback.
Mvg.
Adam
Beste Adam,
Ik heb de informatie aangepast, maar is nog niet doorgevoerd.
Het hoeft niet perse met een tekstballon te zijn.
Het kan ook een simpel logo zijn met mijn website en onderschrift maar het moet wel een chatwebsite uitstralen.
Met een balkje is een leuk idee! Maar ik wil naast dit logo, graag nog een logo willen zien. Met het balkje, maar hoeft niet perse met een tekstballon.
Met vriendelijke groet,
Desmond