Beste Mija,
Hierbij nog een voorstel.
Laat ons weten wat uw kleurstelling is,
en we maken het op maat voor u.
Mvg,
Mant
Appel met een hart. Op zoek naar een logo voor een coachingsbedrijf.
Datum start: 30-08-2012
Datum einde: 13-09-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Bedankt voor je ontwerp! De eerste versie vind ik het mooist. Mooi eenvoudig gestileerd. De kleuren vind ik wel te cliché. Wellicht is daar nog iets in te doen?
Beste Mija,
Bedankt voor uw reactie!
Natuurlijk is alles aan te passen, we maken het logo
in uw favoriete kleur.
Mvg,
Mant