Artiesten logo

Datum start: 29-11-2012

Datum einde: 13-12-2012

Totaal budget: € 399.00
Nieuwste inzending
Book cover
JordiPuts

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een nieuw vers logo die tijdloos is. Het moet internationaal te gebruiken en goed te gebruiken voor flyers, websites etc.

In de bijlage het logo hoe hij nu is.

Bedrijfsomschrijving


Het betreft een hardstyle artiest Wildstylez. Staat op nr 41 van de DJ top 100 lijst wereld. Heeft aanstaande januari zijn eigen evenement in de Heineken Music Hall.

Check hier zijn faceboek page:
https://www.facebook.com/WILDSTYLEZ?fref=ts

Op dit moment wordt zijn hit "Year Of Summer" ft Niels Geusebroek veel op de radio gedraaid.

Doelgroep


Wij zitten in de Hard EDM dus die doelgroep willen wij ook aanspreken.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Must:
Wildstylez als 1 woord (dus niet los trekken en onder elkaar zetten)
Costum made lettertype
Creatief


Inspiratie:
Bijgevoegd logo "Thomas Gold"

Designer: estoy estoy
logo-estoy-PK00yk7s

Geen commentaar

estoyestoy

Beste Linda Timmerman,

Hierbij mijn inzending. Een typografisch logo met een gegarandeerd costum made lettertype. Een aantal verschillende uitwerkingen zijn toegevoegd zodat u de mogelijkheden kunt zien.

Hopelijk voldoet het aan uw wensen en smaak. Aanpassingen zijn altijd bespreekbaar. Ik kijk in ieder geval uit naar uw reactie.

P.S. Ga goed na bij de inzendingen of het ook daadwerkelijk een zelf gemaakt font is of dat er gebruik is gemaakt van een standaard font dat geschikt is voor commercieel gebruik. Ik zie namelijk dat dit niet bij iedereen het geval is. Zeker omdat het voor internationaal gebruik is, wilt u hier geen gedoe mee krijgen. Zou zonde zijn. Bij vragen hierover kunt u eventueel een persoonlijk bericht sturen.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.