Beste opdrachtgever,
Bij deze stuur ik u mijn eerste voorstel voor uw logo.
Ik ben inmiddels 32 jaar en als ik aan de tijd van zoethout terug denk, leg ik ook al snel een link met engelse drop. Dit heb ik in het logo proberen te verwerken. Ook lijkt het me een leuk idee om in het concept snoepverpakkingen te blijven hangen om zo uw producten bij de juiste doelgroep te krijgen het zijn nu maar hersenspinsels maar misschien kunt u hier wat mee.
Natuurlijk is dit logo in alle kleuren van de regenboog te gebruiken maar ook het detail in de letters is een leuk item op terug te laten komen in uw identiteit.
Ik ben benieuwd naar uw reactie.
Met vriendelijke groet,
HBGV
Authentiek vrolijk retro logo ontwerp gezocht voor Studio Zoethout. Weet jij nog hoe het is om kind te zijn?
- Wedstrijd van: Studio Zoethout
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 19-07-2012
Datum einde: 21-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dank je wel. leuk logo, alleen het is niet wat ik zoek. De gedachte erachter is ook goed dus dat je aan je eigen jeugd denkt, alleen past het niet in bij mijn concept. Heb je al gekeken op de link van pinterest die ik had geplaatst..