Bedrijfsnaam met logo voor voetbalspeciaalzaak

Datum start: 18-04-2016

Datum einde: 09-05-2016

Totaal budget: € 200.00
Nieuwste inzending
Book cover
niki

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Pakkende naam & logo voor een nog op te richten keten van voetbalspeciaalzaken.
Daarnaast dient dit logo zo opgebouwd te zijn dat deze ook middels een kleine aanpassing voor sneaker en hardloopspecialisten kan worden gebruikt.

Vereiste: Het huidige logo van de retailer moet blijven bestaan. Er komt dus een speciale toevoeging bij aan zijn logo.
Bijvoorbeeld Sport2000 heeft winkels met een subtitel soccercenter en runningcenter


Om mee te starten is het logo van Sport-inn toegevoegd. Deze staat al groot op de gevel.

Bedrijfsomschrijving


Sportimo Retail is de dienstverlener voor 17 sport-fashion retailers.
onze ondernemers werken met merken als Nike, Adidas, Puma, Asics etc.

Vanuit de consument gezien is er steeds meer de wens dat het duidelijk is wat hij/zij kan verwachten bij een winkel.
Met de voetbalspeciaalzaken starten wij een pilot om ondernemers die gespecialiseerd zijn in voetbal een toevoeging aan hun winkel te geven middels een onderscheiding (het te ontwerpen naam + logo) als zijnde voetbalspecialist.

Doelgroep


Het zal in eerste instantie gaan om fysieke retailers, geen webshop.

Voetballers kunnen bij deze retailers kiezen uit een breed assortiment van voetbalschoenen & accessoires. De nieuwste modellen zijn altijd aanwezig en de ondernemer heeft verstand van zaken.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Thirtien Thirtien
logo-thirtien-tVOoNZeS

ThirtienThirtien

Ik hoop dat dit is wat u bedoelt met de 'subtitel'. Zo niet dan hoor ik het graag.

Groet, Heino

Sportimo-retailSportimo-retail

Ja goed begrepen inderdaad! Ik begrijp je idee, echter de keuze voor de kleur rood begrijp ik niet helemaal. In onze optiek is zwart/groen meer de associatie met voetbal.
Qua naam pakt het ons niet.
Hopende hiermee goede feedback gegeven te hebben.

ThirtienThirtien

Bedankt voor de feedback.
De wedstrijd is verlopen, komt er een nieuwe wedstrijd? Of wilt u op een andere wijze in contact komen?

Sportimo-retailSportimo-retail

Beste designer, de wedstrijd is met een week verlengd om zodoende de gewenste aanpassingen door te kunnen voeren.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-thirtien-sGlMlosS

ThirtienThirtien

Graag hoor ik of dit aan uw verwachtingen voldoet.

Groet, Heino

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.