En met een visitekaartje om de toepasbaarheid te laten zien.
Gr
Roger
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste,
Bijgevoegd het aangepaste ontwerp. Nu met zwart en een extra elementje.
Gr
Roger

Beste,
Bijgevoegd mijn voorstel. Deze bestaat uit meerdere kleurvoorstellen om te laten zien hoe een fellere kleur gebruikt kan worden. Verder een combinatie van een verfijnde letter om het woord 'slimmer' te benadrukken. Dit in combinatie met een mooie elegante schreefloze letter. Van de dubbele 'm' heb ik een soort ligatuur gemaakt en vormt een speels element in het logo. Hoor graag of dit naar wens is.
Ik vind hem wel leuk, maar hij mag van mij iets strakker met een heel subtiel klein beeldmerkje ofzo. Een blokje streepje of pijltje. Kleuren mogen feller. Vind diepzwart in combinatie met echt fel roze of oranje hemelblauw wel vet