(bedrijfsnaam) Slimmer (slogan) Internet Consultancy

Datum start: 13-11-2014

Datum einde: 17-11-2014

Totaal budget: € 479.00
Nieuwste inzending
Book cover
Creatieve Mastermind

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil graag een logo en huisstijl laten maken voor mijn nieuwe bedrijf.
Het mag strak zijn met een simplistisch beeldmerk en typogrfisch.
'Slimmer' is de bedrijfsnaam en 'Internet Consultancy' is de slogan.
Een felle kleur (roze, blauw, oranje) vind ik wel leuk in combinatie met een donkere kleur (zwart), maar dit hoeft niet. Het belangrijkste vind ik betrouwbaarheid en als een felle kleur dit in jouw ogen ondermijnt, dan maar niet. Jullie zijn de experts

Bedrijfsomschrijving


Ik geef advies aan bedrijven op het gebied van internet. Bedrijven die een nieuwe website, webshop of internetmarketingcampagne willen geef ik advies in op het gebied van strategie op dit gebied. Daarnaast begeleid ik ze in offerte trajecten en advies ik voor welke partij ze het beste kunnen kiezen. Hiermee kunnen ze kosten besparen en de juiste richting kiezen voor hun internetactiviteiten.

Doelgroep


Midden en kleinbedrijf die de waarde van internet inzien

Kleuren, favoriete logo's, must haves


- Felle kleur mag in combinatie met een donkere kleur (zwart). Als het maar betrouwbaarheid uitstraalt.
- Groen en bruin etc. vind ik lelijk

Designer: Cornelissen Design Cornelissen Design
logo-dutch-design-group-c6xqZDfM

Cornelissen DesignCornelissen Design

Hierbij een nieuw concept.
Zoals je ziet is het logo ook te gebruik in icon variant met alleen de ´s´ en de punt.

Ik hoor wederom graag wat je ervan vindt!

Groet,
Emile

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-dutch-design-group-351OGUWe

Cornelissen DesignCornelissen Design

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn ontwerp voor uw logo. Ik heb het simplistisch en puur typografisch gehouden, met een klein speels element bij de twee ´m-en'.
De kleur groen als felle kleur vind ik zelf goed passen bij uw bedrijf.

Ik hoor graag wat u ervan vindt!

Groet,
Emile

SlimmerSlimmer

Hi Emile, bedankt voor je ontwerp. Het simplistische spreekt mij zeker aan. Die m-en aan elkaar vind ik persoonlijk niet origineel deze hebben drie voorgangers van jou ook al op die manier gebruikt. De kleur groen vind ik niet aantrekkelijk, dat had ik ook aangegeven bij omschrijving kleuren zoals je kunt zien. Het straalt geen exclusiviteit en klasse uit. Het blokje achter Slimmer vind ik leuk. Wat het simplistische betreft zit je op de goede weg. Ik ben benieuwd wat je volgende ontwerp gaat zijn. Succes!

Cornelissen DesignCornelissen Design

Bedankt voor je commentaar! Ik ga er mee aan de slag!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.