Geen commentaar
Beeldmerk Energiehuis
- Wedstrijd van: David van Wijngaarden
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 27-05-2011
Datum einde: 13-06-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste David,
Bijgaand een variant die inzetbaar is voor de verschillende onderdelen binnen het Energiehuis.
De verschillende bedrijven hebben hun eigen kleur in hun huidige huisstijl (to be is rood, popcentrale is geel). Door deze toe te passen in het overkoepelende logo, zijn de verschillen toonbaar (herkenbaar) en in bijvoorbeeld de bewegwijzering in het gebouw beter te vinden.
Het logo is verder vrij robuust en overal als \'stempel\' inzetbaar.
mvg,
mbio

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Deze variant zou wat ons betreft kansrijk kunnen worden als de letters niet tegen elkaar aan zouden staan.

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar