BEELDMERK VOOR WERELDWIJD UNIEK PRODUCT

Datum start: 04-11-2015

Datum einde: 18-11-2015

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
i.shape

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Wij hebben een nieuw product ontwikkeld wat wereldwijd uniek is en gepatenteerd. Ontwikkel een beeldmerk voor dit product welke als teken sterk kan worden en onmiskenbaar naar ons product verwijst.De projectnaam is Brick Blocks, maar het product krijgt een nieuwe trendy naam, welke bij design past. Die naam maken we nog niet bekend. Het beeldmerk is niet gebonden aan die naam of aan letters. We hebben al de nodige ideeën gezien welke veelal bestaan uit ons product verwerkt in allerlei vormen. Dat is te gemakkelijk. Wij zijn te betrokken bij dit product waardoor wij niet objectief een logo kunnen bedenken. Kijk op de site www.brick-blocks.com om te zien om welk product het gaat.

Bedrijfsomschrijving


Het bedrijf is in oprichting. De productie is gestart en zullen we binnenkort bekend maken wanneer de lancering plaatsvind en waar.

Doelgroep


Onze producten kunnen in elke branche en ook particulier worden gebruikt. Onze eerste afnemers vinden we in de expo, kantoren, openbare gebouwen, beurzen etc..

Kleuren, favoriete logo's, must haves


We laten het volledig over aan de creativiteit van de ontwerper.
Aangezien het om een 3d product gaat verwachten wij een beeldmerk met een dubbele laag en mogelijk een 3d indruk.We zoeken geen logo met letters of cijfers, maar een grafisch plaatje wat relateert aan onze producten of ons concept, een modulair, uitvouwbaar, licht, sterk, design product.
Omdat het een Dutch Design product betreft zetten we deze wedstrijd eerst alleen uit voor Nederlandse Ontwerpers.

Designer: linda linda
logo-linda-bTE8waW0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.