Geen commentaar
Ben jij die unieke designer die out of the box durft te denken en de boodschap van Supergoodmoodfood.nl vorm kan geven?
- Wedstrijd van: Eric Feitsma
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-12-2013
Datum einde: 28-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Dank voor je voorstel, maar een appel is géén superfood
Beste Eric,
Ik vraag mij wel af wat jij wel onder superfood verstaat, want dat is niet duidelijk in je omschrijving van je tekst, en misschien had je iets eerder kunnen reageren en niet een paar dagen voor het einde, dan had er nog aan gewerkt kunnen worden.
Heel veel succes met het vinden van een juiste winnaar.
Martijn.
Geen commentaar
Dank voor je voorstel, maar een appel is géén superfood
Geen commentaar
Dank voor je voorstel. Ik zoek echter een logo, een herkenningsteken, een afbeelding. Onze bedrijfsnaam mag maar hoeft er niet per se bij te staan. Denk aan Philips, Nike, McDonalds, Apple ed. Bij het zien van dit logo moet men onze identiteit begrijpen en/of ons herkennen.
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International