Geen commentaar
Ben jij die unieke designer die out of the box durft te denken en de boodschap van Supergoodmoodfood.nl vorm kan geven?
- Wedstrijd van: Eric Feitsma
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 09-12-2013
Datum einde: 28-01-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar
Hallo Eric, dank voor de eerdere feedback. Hierbij een aangepast voorstel. Beeldmerk is fris/aantrekkelijk, met blad en druppel, maar zou ook een tattoo kunnen zijn. Hier combi met stoer lettertype. Logo kan ook in één kleur worden uitgevoerd, zonder aan herkenbaarheid te verliezen.

Geen commentaar
Top

Geen commentaar
Alleen het beeldmerk, hier zonder 'steeltje'
Dank voor je voorstel. Je bent de eerste met een echt een logo. Maar check de tekst. Wij willen stoer en sexy
Top logo

Geen commentaar
Beste Eric Feitsma, hierbij mijn voorstel. Het beeldmerk verwijst zowel naar 'voedsel' (vruchtvorm & blaadjes) als naar 'good mood' (hartje, blij gezichtje). Daardoor is het goed herkenbaar om welke producten het gaat, en zal het beeldmerk makkelijk onthouden worden. De uitstraling is enorm positief, speels, energiek.
Ik ben benieuwd of dit in de richting zit waar jullie heen willen, qua uitstraling. Feedback is welkom, aanpassingen zijn in overleg mogelijk.
Alvast met vriendelijke groet, MOT