Geen commentaar
Bioprocess Xcellence: modern logo voor zelfstandige ingenieur in de (bio)pharmaceutische industrie
- Wedstrijd van: jeroenhoogakker
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 04-12-2014
Datum einde: 14-12-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste Jeroen,
Hierbij mijn ontwerpen. Graag ontvang ik je feedback.
Grt. Roos
Beste Roos,
op zich een mooi logo (vooral die met de kleine bolletjes/sterretjes vlakbij de X), maar vind het net niet serieus genoeg ogend voor mijn type dienstverlening.
Met vriendelijke groet, Jeroen

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Roos,
het derde logo lijkt me nog steeds het best, maar de pijltjes in de X en de bolletje lijken me wat te vrolijk.
Met vriendelijke groet, Jeroen