Bij deze nogmaals mijn logo, dit maal wat groter. Hopenlijk kunt u het logo ditmaal beter bekijken.
Blømtub & Blømpot
Datum start: 08-03-2010
Datum einde: 22-03-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Logo Blømtub,
Het de Blømtub of Blømpot is in het logo verwerkt. De vrolijke kleur is in dit geval blauw. Het zorgt voor rust maar is toch aantrekkelijk.
Het zorgt ervoor dat het logo niet te springerig wordt.
En door de u te vervangen voor een tub/pot maak je een mooie link naar het product.
Graag hoor ik uw reactie.
Met vriendelijke groeten.
Oeii.. de kleur is hier totaal anders dan in illustrator...
Als u een correcte versie wilt zien mag u altijd contact met mij opnemen.
dank je voor je inzending. Ik vind je design er moeilijk leesbaar door de schaduwwerking. Het spreekt mij nog niet zo aan.