blossom kindercoach

Datum start: 17-07-2016

Datum einde: 24-07-2016

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
DuiSa

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik ben kindercoach en wil aan de slag met logo, social media en een site. Nu eerst startend met een logo.
De doelgroep waar ik mee werk zijn kinderen tussen de 6 en de 12 jaar. Als deze kinderen op één of andere manier wat vastlopen, niet zo lekker in hun vel zitten (angst, laag zelfbeeld, pesten, moeilijk vriendschap onderhouden, vaak boos worden, verdrietig zijn, ...) is kindercoaching een laagdrempelige en kortdurende vorm van hulpverlening.
Ouders moeten zich aangesproken voelen want zij gaan vaak op zoek naar iemand met wie zij maar vooral hun kind een klik heeft, maar de kinderen zeker ook!
Het is voor jongens en meisjes en mag een stoere, eigentijdse, frisse uitstraling hebben.
Beide groepen, ouders en kinderen, moeten het logo en de look and feel heel tof en aansprekend vinden.
Ik ben kindercoach maar ook in opleiding voor jongerencoach dus die titel (kinder- en jongerencoach) mag uiteindelijk ook in mijn logo komen.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: Stickythings.nl Stickythings.nl
logo-stickythingsnl-kiswY0Tg

Stickythings.nlStickythings.nl

Bij deze nog een derde voorstel.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stickythingsnl-jUFUwFhg

Stickythings.nlStickythings.nl

Bij deze een tweede voorstel met een meer basic logo, in verschillende kleurstellingen mogelijk uiteraard.

tialdetialde

dank, vind het basic ook heel mooi gedaan maar denk toch dat ik met iets erbij wel wat leuker vind voor een kindercoach

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stickythingsnl-irvm8NJg

Stickythings.nlStickythings.nl

Bij deze nog een variatie op het eerste voorstel, wellicht dat de smiley's op de handjes nu een blijere indruk maken.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-stickythingsnl-ei8vuSRs

Stickythings.nlStickythings.nl

Bij deze mijn voorstel.
Met dit logo spreekt u alle doelgroepen aan. De frisse vrolijke kleuren gecombineerd met de blauwtinten. Een kinderlijke en toch zakelijke look die vertrouwen uitstraalt.

tialdetialde

Hi, ik snap wat je bedoelt maar zou je ook nog eens kunnen kijken naar de handjes? Ik kreeg er een beetje juist wat verdrinkende handjes gevoel bij en het zou blij moeten zijn ;-). Dankjewel! Oh ja, en het is Blossom. Heb je ook nog een ander voorstel voor roze?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.