Geen commentaar
BoxCloud
- Wedstrijd van: ChrisOckers
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 05-02-2014
Datum einde: 19-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hoewel u beschreven heeft dat u het logo er op wilt spuiten, heb ik het logo in de vorm van een sticker uitgewerkt. Dit is wellicht ook een goede optie om te overwegen. Omdat er dan qua graphics en detail meer mogelijk is.
Dit is zeker het overwegen waard, echter is het voor mij belangrijk dat een logo simpel, duidelijk en de juiste associaties bevat. In het kader van de simpelheid zou ik het logo graag in een kleur hebben dit is bijvoorbeeld werkbaar met briefpapier etc. Ik ben benieuwd naar een volgend ontwerp.
Mvg Chris