Beste,
Bijgaand nog een alternatief, uiteraard kunnen er nog wijzigingen op worden doorgevoerd zoals ander lettertype.
Vriendelijke groet,
Martijn
BRASSERIE OP WOONBOULEVARD
- Wedstrijd van: horecamortiere
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-11-2011
Datum einde: 20-11-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste,
Bijgaand nog een alternatief.
Vriendelijke groet,
martijn

Beste ,
Bijgaand nog een alternatief.
Vriendelijke groet,
Martijn

Beste,
Ik besef dat jullie kleuren la vaststaan maar toch even dit ontwerp met wat de koffieboon ingekleurd. Nu ik jullie locatie weet zal dit kwa kleurstelling niet misstaan.
Vriendelijke groet,
Martijn

Beste,
Omdat er bij jullie straks heel veel koffie gedronken gaat worden heb ik in het ontwerp een koffieboon gebruikt die dan ook weer los gebruikt zou kunnen worden.
Vriendelijke groet,
Martijn

Beste horecamortiere,
Bijgaand mijn inzending. Ik heb de letter H iets bewerkt zodat deze als losse uiting gebruikt kan worden. Daarnaast wat grijstinten, simpel maar strak.
Overigens kijk ik straks uit op het logo, daarom ben ik extra benieuwd op jullie feedback , ik ga hard mijn best doen om deze wedstrijd te winnen!
Vriendelijke groet,
Martijn