bruisend buitenonderwijs werkt, en heeft nog geen pakkend logo

Datum start: 08-05-2012

Datum einde: 21-05-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
Jet

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een logo moet uit een lijst van logo's springen; de naam Belevenisonderwijs ook.

Ik werk veel op gevoel; zo zal ik ook naar de logo's kijken. Het klopt of het klopt niet. Als een ontwerp in de buurt komt, zal ik zeker met feedback komen op zoek naar de KLIK.

Hoewel ik niet alleen werk met water en klimaat, andere thema's komen zeker, heb ik wel een goed gevoel bij 'water'. Mogelijk een aanleiding voor uw creativiteit.

Bedrijfsomschrijving


Belevenisonderwijs ontwikkelt lesmaterialen, leskisten en geeft excursies in de polder en op het strand voor het onderwijs.
Voor waterschappen en gemeentes is Belevenisonderwijs de partner die publieksactiviteiten en langlopende NME-projecten (natuur en milieu) organiseert/coordineert.
Centraal staan twee zaken:
1 - klimaat en watereducatie
2 - leren door te ervaren en te doen, vaak buiten

Belevenisonderwijs laat je onderdompelen in water en klimaatthema's waardoor er bewustwording ontstaat. Over welke klimaatdiscussies spelen en welke rol je daar zelf in hebt.
www.belevenisonderwijs.nl geeft een duidelijke indruk van deze onderneming en haar drijfveren.

Doelgroep


financierders zullen Belevenisonderwijs sneller moeten herkennen; denk aan waterschappen, gemeentes en private sponsors
Bekendheid bij scholen (voortgezet en basis) verloopt vanzelf. De naam moet alleen blijven hangen.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


tekst: Belevenisonderwijs

kleur: modern grijsblauw (vrij donker)

De tekst moet naar verhouding groot zijn. Gevoelsmatig moeten het strakke letters zijn. Op het gevaar af dat ik u nu te veel stuur.


Hieronder staat een vraag over bestandsformaten; met jpg kan ik werken. Voor de website is dat m.i. ook voldoende. Als er voor de achtergrond een ander formaat nodig is; tja- dan graag.

Designer: LoGiY LoGiY
logo-logiy-tbdmsOCe

LoGiYLoGiY

op foto klikken voor vergroote weergave

graag hoor ik je mening

mvg

coloratocolorato

Dag LoGIY
Vind het niet erg symphatiek dat je – alhoewel in een wat andere vorm – mijn thematiek letterlijk hebt overgenomen.
Met groet
colorato

BelevenisonderwijsBelevenisonderwijs

LoGIY,
Netjes, alleen ben ik even van de druppel af. Het is niet te voorspellen hoe het proces verloopt.
dank voor uw poging.

Guido

LoGiYLoGiY

@ colorato, heb totaal niet afgekeken had deze al eens bij een andere wedstrijd ingezonden maar die haalde het juist niet daarom dat ik het bij deze nog eens wou proberen omdat ik zag dat de client iets met water wou.
en wat ik minder sympathiek vind is het gebruik maken van stock foto's http://www.webbofscience.com/2009/06/06/molecule-of-the-week-water/ wat trouwens verboden is ;)


LoGiYLoGiY

@ Belevenisonderwijs ok bedankt voor de feedback , zal binnekort met iets anders komen

coloratocolorato

Hoi Logiy
Kan me vergissen hoor, maar zeer toevallig is het wel. Wat betreft die foto: dat heb ik keurig in de toelichting vermeld.
Groeten en succes
colorato

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.