Geen commentaar
bruisend buitenonderwijs werkt, en heeft nog geen pakkend logo
- Wedstrijd van: Belevenisonderwijs
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-05-2012
Datum einde: 21-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn eerste inzending voor u.
Waarom dit idee:
Zoals u al aangeeft in de omschrijving staat water/klimaat centraal. Nou dienen de 2 golven als water en het druppel water als klimaat en natuur. Het heeft beweging op gebied van water(educatie).
Aanpassingen zijn altijd mogleijk
hoor het van u
mvg carla
Beste Carla,
Ik heb 'm even laten wachten. Ik begrijp uw gedachtengang. Het zou direct passen bij een grote instantie als een waterzuiveraar o.i.d. Golven die aangepast zouden kunnen worden.
Maar het totaal klopt niet.
De druppel. Dit voelt meer aan als een traan. (niet bot bedoeld). De druppel geeft wel weer de associatie met 'spetterend'. Zoals ik ook in mijn commentaar aan Dennis schreef.