Hoi Brenda, bedankt voor je reactie! Bijgevoegd heb ik meerdere voorstellen om te kijken waar je voorkeur naar uitgaat (de logo's zijn genummerd). Daarna zal ik het logo ook nog in een aantal verschillende kleuren zetten. Ik ben benieuwd!
Groetjes Sandra
Build me a new Beeld!
- Wedstrijd van: Beeld-Bijvoorbeeld
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-12-2012
Datum einde: 31-12-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Brenda,
Bijgevoegd stuur ik je mijn eerste voorstellen. Ik ben benieuwd naar je reactie!
Groetjes Sandra
Hoi Sandra,
Bedankt voor je inzending!
Ik vind het vernieuwend en graag zie ik meerdere variaties van deze opzet met een variatie aan verschillende B's (lettertypes en stylen en kleuren)
Je hebt nu een ster gebruikt, kun je een afbeelding maken met de twee B's?
Ben benieuwd!
Groet,
Brenda