Cheq logo en stijl

  • Wedstrijd van: Cheq
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 30-06-2015

Datum einde: 21-07-2015

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
7 Men

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor ons nieuwe audit label Cheq zoeken wij een mooi, modern en sterk logo. Graag willen we ook een richtlijn over hoe we onze media moeten vormgeven. Hiermee wordt bedoeld een kleurenschema, gebruik en lettertypen voor bijvoorbeeld de vormgeving van een visitekaartje, presentatietemplate etc. Op basis van deze richtlijnen zullen we dan dus ook o.a. kleuren kiezen voor de website.

Bedrijfsomschrijving


Cheq is een nieuw audit label van een groot Nederlands bedrijfskundig adviesbureau. Met Cheq worden de auditactiviteiten van de adviesactiviteiten gescheiden. De audit activiteiten vinden voornamelijk plaats en de letselschadesector, maar zullen ook binnen andere sectoren en voor keurmerken worden ingezet.

Doelgroep


Bedrijfsleven

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Verras ons!

Designer: 7 Men 7 Men
logo-7-men-PlcEyWCO

7 Men7 Men

...en in zilvergrijs wellicht?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-7-men-5LMsHW8u

7 Men7 Men

...en met het logo zelf zijn leuke achtergrondpatronen te maken...

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-7-men-fYRjttaq

7 Men7 Men

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn ontwerp voor uw nieuwe logo. Zoals u ziet worden eigenlijk alle individuele letters onder de loep genomen, wat precies uw werkzaamheden
verbeeldt.

Ik zie uw reactie met veel belangstelling tegemoet!

Met 'n groet,
7 Men

CheqCheq

Beste 7 Men, bedankt voor je ontwerp. Dit is lekker modern en strak! Helaas moet ik mededelen dat wij inmiddels voor een andere logo gaan. Toch bedankt voor je inzending, dit is een mooi ontwerp!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.