CommunicatieZin logo

Datum start: 29-07-2015

Datum einde: 25-08-2015

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
mattdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Kijk op mijn website en bekijk wat ik doe: www.communicatiezin.nl
Ik wil deze letters (communicatiezin) in het logo hebben. Ik wil een groot publiek bereiken, zowel zakelijke als prive klanten. Ik geef training in Geweldloze Communicatie en dat gaat diep, dat raakt direct de kern. Ik wil dus liefst een zakelijk, helder lettertype en een speelse kwinkslag, bijv. dat het puntje op de i een vogel-contourtje is dat wegvliegt ofzo. Waar ik ook erg van gecharmeerd ben is hele simpele tekeningen (lijntekeningen van een gezicht of mensencontouren) ...of kijk op de website van www.bisho.nl daar worden de letters gelijk een glimlachend gezicht...zoiets lijkt me fantastisch. Het logo wil ik op verschillende kleuren achtergronden kunnen afdrukken (zie verschillende pagina's van de website). Als we een klik hebben, komen er veel vervolg-opdrachten / ontwerpen uit voort, zoals ansichtkaarten-sets, trainingsmaterialen, flyers, etc.

Bedrijfsomschrijving


pay-off Misschien reikt het wat ver, maar liefst heb ik een zinnetje dat bij het logo hoort en dat maakt het moeilijk (grootte). Ik wil namelijk (zie website communicatiezin dat het duidelijk wordt dat ik trainingen geef dan wel dat de term Geweldloze Communicatie erin voorkomt...heeft te maken met duidelijkheid en vindbaarheid. Ook lastig, want dat lange woord komt me ook wat de neus uit. Als alternatief leek met: "duidelijk met gevoel" of "lekker geweldloos" me ook wel leuk. Maak er iets moois van!

Doelgroep


Ik wil dus zakelijk en prive aanspreken. De meeste mensen die bij mij training volgen zijn tussen de 35 en 70, maar ik wil juist graag jongere mensen aantrekken... Ik word 'geprezen' (ook in mijn nieuwsbrieven) om de eenvoud, het overzicht en mijn rustige lay-out.... deze uitstraling wil ik graag zo houden.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Zoals gezegd denk ik dat het handig is om het pure logo zwart wit te houden, zodat ik het voor andere achtergronden kan plakken makkelijk (op een foto bijv.) dus zwart en transparant?

Designer: Toobe.art Toobe.art
logo-toobeart-Js05rM00

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-toobeart-SRCegTo0

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-toobeart-SNhcONLE

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-toobeart-eIBZ5GZU

Toobe.artToobe.art

Beste Susana,

Bij deze mijn voorstel. Ik hoor graag wat u er van vindt.

Een creatieve groet,

Toobe.art - Beatrice

Susana RuschSusana Rusch

Mooi gevonden, ik laat het even op me inwerken.

Susana RuschSusana Rusch

Erg leuk....en ik krijg last van keuzestress...dus ik laat het rustig op me inwerken. Ook omdat ik merk dat ontwepen na een tijd anders binnenkomen. Dank!

Susana RuschSusana Rusch

Zou ik dit kunnen zien in varianten blauw? En een variant in zwart wit? En met de bollen uit het midden? Iets meer naar rechts? Of weet jij nog varianten? Leuk dat de ZIN vetter is!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.