Company Connect

Datum start: 29-12-2011

Datum einde: 12-01-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
genecreative

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het logo moet een icoon worden dat staat voor betrouwbaarheid in de gekozen doelgorpe. Zie bijgelsoten presentatie. ' Brandblue'

Bedrijfsomschrijving


‘Company Connect’ is een adviesbureau dat zich ten doel stelt om het mogelijk te maken bedrijven in het MKB te ondersteunen optimaal gebruik te maken van ICT- en
Telecommunicatie diensten.

Doelgroep


Bedrijven in het mkb die zich genoodzaakt zien om hun marketing- en distibutie aanpak aan te passen aan de steeds meer digitaliserende wereld en moeten inspelen op de 24-uurs economie.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Favoriete kleuren:

(licht)groen : ' Innovatie, milieu, duurzaamheid'
Orange: "kracht, nationaal, nieuw'
Wit (achtergond): ' helder, transparant'
Grijs (Achtergrond): ' duidelijk, betrouwbaar'

Designer: Kirsten Kirsten
logo-kirsten-XhwCJ4DI

Geen commentaar

SlaapMSlaapM

Kirsten,

Dank voor je ontwerp. De kleuren zijn prima. Ik mis alleen nog '3d' effect. Meer een (web)icoon c.q. 'new school' Heb je hier wat aan?

Mvg, Mick Slaap

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.