Company Connect

Datum start: 29-12-2011

Datum einde: 12-01-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
genecreative

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het logo moet een icoon worden dat staat voor betrouwbaarheid in de gekozen doelgorpe. Zie bijgelsoten presentatie. ' Brandblue'

Bedrijfsomschrijving


‘Company Connect’ is een adviesbureau dat zich ten doel stelt om het mogelijk te maken bedrijven in het MKB te ondersteunen optimaal gebruik te maken van ICT- en
Telecommunicatie diensten.

Doelgroep


Bedrijven in het mkb die zich genoodzaakt zien om hun marketing- en distibutie aanpak aan te passen aan de steeds meer digitaliserende wereld en moeten inspelen op de 24-uurs economie.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Favoriete kleuren:

(licht)groen : ' Innovatie, milieu, duurzaamheid'
Orange: "kracht, nationaal, nieuw'
Wit (achtergond): ' helder, transparant'
Grijs (Achtergrond): ' duidelijk, betrouwbaar'

Designer: anne anne
logo-anne-65oPerkO

anneanne

Beste opdrachtgever,

Hierbij mijn inzending voor uw logo.
De C's aan elkaar vertegenwoordigen de connectie. Op deze manier kunt u het ook als een icoon herkennen wat staat voor de betrouwbaarheid.

Graag zie ik uw feedback tegemoet.

Met vriendelijke groet,
Anne

SlaapMSlaapM

Dag Anne,

Mooi qua zakelijke helderheid. Je komt aardig in de buurt. Ik zoek de verhouding icoon met de naam iets sterker. Iets meer 'nieuwe media' Lettertype vindt ik mooi, kleur oranje komt wat bruinig uit. Ik heb hiervoor een korte presentatie gemaakt die ik helaas niet kon uploaden. Wanneer je je emailadres stuurt, zal ik hem direct aan je mailen.

Mvg, Mick Slaap

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.