Hier een logo voor jou hoop dat ik nog optijd ben het plaatje in het midden kan alstijd veranderd worden als je dat zou willen
Groetjes Joey
Competition in style
- Wedstrijd van: cgvzoetermeer
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-03-2011
Datum einde: 07-04-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hey,
Hier mijn logo hoop dat hij goed is en dat je er iets aan hebt ^^
Groetjes Joey