Een aanvullende impressie van het logo bovenaan de website.
Create a new logo for outdoor-and travel shop www.ikgaopreis.nl
- Wedstrijd van: ikgaopreis
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 23-06-2015
Datum einde: 07-07-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



De naam van de website is gecombineerd met 5 icoontjes die symbool staan voor verschillende soorten reizen. Voor ieder wat wils.
De kleuren zijn complementair met het grijs op de website en ik heb ook een versie met een grijze achtergrond gemaakt om daarop aan te sluiten.
Aanvullende wensen in kleur / letter / vorm zijn waarschijnlijk wel te realiseren.
Veel geluk met kiezen!
Joris