meer zo?
Creatief logo met een knipoog voor spetterende theaterproducties
- Wedstrijd van: producente
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 18-02-2011
Datum einde: 04-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


yep!! Mooi! Laat maar mooi zo! Dank je wel.
Graag gedann. Jij bedankt voor de 4 sterren :-)

Bij deze de roze variant.
mvg Connie
O...sorry...ik ben bang dat ik dan meer magenta bedoel...iets roder en feller roze...

Hierbij een logo in 2 uitvoeringen, commentaar welkom!
mvg Connie Zegers
De onderste heeft teveel kleuren, nier erg praktisch ivm drukwerk. De bovenste is heel leuk! Zou je het oranje eens willen vervangen door felroze?