Geachte Lezer,
Hierbij een opzet voor uw logo,
Graag horen wij wat voor kleurstelling en eventueel vormen u wilt
Met vriendelijke groeten.
TMWeb.nl
Creatief logo met een knipoog voor spetterende theaterproducties
- Wedstrijd van: producente
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 18-02-2011
Datum einde: 04-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Wij hebben nog niet echt een beeld gevormd van de kleuren, maar het geheel mag wel strak en zeker niet teveel kleuren. Wil je eens naar het door ons geuploade plaatje kijken en zien of je iets kunt vinden wat daar op lijkt, maar dan wat professioneler dan die van on?