Geachte,
Bijgevoegd mijn logovoorstel. Een korte toelichting;
Vanuit de basis is gestart met een vierkant. De 2 initialen (G & D) zijn dus geheel opgebouwd uit vierkanten. Het beeldmerk heeft nu tevens een diepte effect wat de onderliggende groepen moet vertegenwoordigen. Ik heb als eerste voorstel een zwart/grijs/wit versie ontworpen. Uiteraard zijn meerdere/anderen kleuren mogelijk.
Kortom; strak & zakelijk én met 'diepgang'.
Ik zie uw reactie graag tegemoet.
Met vriendelijke groet,
Kees van Beek
www.stdukes.nl
Creatief logo voor G-DESIGNgroup
- Wedstrijd van: pg@gijsemans.be
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 28-04-2013
Datum einde: 12-05-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Kees,
ik ben blij met de andere invalshoek.
De manier waarom je G-DESIGN schrijft is de manier waarop we deze nu ook schrijven (ik bedoel met de grijswaarden) dus dat bevalt me zeker.