Beste Shirley,
Bijgevoegd mijn logo ontwerp. Het ontwerp is strak, modern en elegant. Het logo is zeer goed toepasbaar op de huisstijl, en het icoon dat ik heb bijgevoegd kan ook op zichzelf worden gebruikt.
Als het logo bevalt, ontwerp ik ook de huisstijl graag voor je binnen deze wedstrijd.
Met vriendelijke groet,
Mattijs
Dashica Beautyshop.nl
- Wedstrijd van: Shirleydepaauw
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-11-2014
Datum einde: 03-12-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

