Geen commentaar
dedrukwerkstore
- Wedstrijd van: dedrukwerkstore
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-08-2010
Datum einde: 12-08-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En nog 2 ontwerpen. Nu heb ik enkel de kleuren van de website aangehouden + grijs.
Chris

En een eerder ontwerp nog eens, maar dan nu in de juiste kleuren.
Ik ben benieuwd naar uw feedback op mijn inzendingen!
Chris

En ook hier weer de gevouwen papieren, maar dan naar buiten gedraaid. Ik heb nu ook de oranje kleur in de tekst wat gevarieerd.

Dit ontwerp heeft weer dezelfde (CMYK-)kleuren, maar in het beeldmerk zijn nu vier (gevouwen) papiertjes te zien. Dit leek mij meer te maken te hebben met jullie producten.

Nog een nieuw ontwerp, waar een variant van de vorm van de website in voorkomt.

Ik heb het beeldmerk in het logo een wat 'levendigere look' gegeven. Lijkt mij een leuk beeldmerk om ook op uw producten te plaatsen, zonder de tekst uit het logo. ddws staat natuurlijk voor DeDrukWerkStore en dat maakt het meteen een persoonlijk beeldmerk voor jullie!
Chris

Ik ben zo vrij geweest om het logo een plekje op uw website te geven, zodat u kunt zien hoe dit eruit zou kunnen zien.
Chris

Beste opdrachtgever,
hierbij mijn eerste inzending. Ik hoor graag wat u ervan vindt.
Chris