Geen commentaar
Design a logo for our band
- Wedstrijd van: willemhunfeld
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-05-2022
Datum einde: 23-05-2022
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor de beoordeling. Gezien er alleen maar beoordelingen worden gegeven en geen enkel feedback. Wens ik u hierbij veel succes verder met uw wedstrijd

Geen commentaar
Hallo WIllem,
Bij deze mijn ontwerp.
Het beeldmerk laat in zijn algemeen de symbool nuclear zien. Dit heb ik verdeelt in the 6 band members ( 2 fathers and 4 children)
Met vriendelijke groet,
Melvin
Bedankt voor de beoordeling. Gezien er alleen maar beoordelingen worden gegeven en geen enkel feedback. Wens ik u hierbij veel succes verder met uw wedstrijd