Geen commentaar
Design het logo van Coach2Pro of coach2pro
- Wedstrijd van: maartenbeat
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-04-2012
Datum einde: 17-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


wel een beetje vreemd dat de kwalliteit hier lager is. Het echte ontwerp is scherper
Cool dat je meteen aan visitekaartjes ook hebt gedacht, thanks!
Geen probleem, ik geef maar even een voorbeeldje mee.. Moest je interesse hebben kan ik later voor een zeer democratische prijs een mooie bijpassende en meer uitgewerkte huisstijl voor je maken ;)

Beste opdrachtgever,
Ik toon u graag deze eerste ontwerpen voor jouw logo.
Als proffesioneel grafisch ontwerper weet ik uit ervaring dat een sterk en strak beeld tot de beste logo's leidt.
Het is meestal ook veel herkenbaarder dan een logo met een soort "verhaaltje" achter.
Daarom heb ik enkele strakke vormen voor jou gemaakt. Ik hoor zeer graag jouw bevindingen. Alles is aanpasbaar!
Vriendelijke Groet!
Robin
Hallo Robin, dank voor je logo's en uitleg. Inderdaad een strak beeld en zeker professioneel. Het lettertype vind ik net iets te 'sporty' en het beeld bij logo 2 en 4 straalt echt een sportmerk uit. Wellicht kan je nog even spelen met logo 1 en 3 tekst eronder kan dan weg. Thanks!
Komt in orde, ik ga er vandaag- of morgeavond nog even naar kijken