Met vriendelijke groet,
Jet
Datum start: 12-09-2012
Datum einde: 26-09-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
hierbij mijn ontwerp,hopelijk spreekt het u aan. Zowel op wit als op zwarte achtergrond toepasbaar, uiterrard ook op ene gekleurde achtergrond goed te doen.
Met vriendelijke groet,
Jet
sorry voor de tikfoutjes....
beste jet, helaas moeten wij je teleurstellen. We zijn niet onder de indruk. Dank voor je voorstel!
Dankvoor de reactie en misschien kom ik nog met een ander vorostel, zo niet veel succes!