Beste RacingOne,
Hierbij mijn voorstel voor uw logo. Het cijfer 8 is zo vormgegeven dat het ook los van de naam te gebruiken is.
Hartelijke groeten,
Laura van Beeldkracht Grafisch Ontwerp
Design Logo voor Sublim8 : webshop voor shirt&sweater designs
Datum start: 04-04-2012
Datum einde: 01-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Prima,
lettertype is zeker goed bruikbaar, ik had liever iets meer dan enkel een "8" gezien als beeldmerk. Je mag gerust met iets compleet anders uit de hoek komen.
Alvast Bedankt
R1