En nog een voorstel...
Design Logo voor Sublim8 : webshop voor shirt&sweater designs
Datum start: 04-04-2012
Datum einde: 01-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Misschien is dit een richting?
Mvg Mark

Nog een ander voorstel..
Mvg Mark

En een aantal andere variaties...

Bijze...

zonder die vleugeltjes dan ...lol

Bijdeze een makkelijker lettertype misschien is dit een richting?
Mvg Mark
het vorige is beter ;-)
mvg
R1
en dan een rechte M?

Ons eerste voorstel voor Uw logo.. strak lettertype makkelijk te snijden en in vector aangeleverd, ook in het klein behoud dit logo zijn waardes. Feedback is zeer welkom.
Mvg Mark
U kunt op het plaatje klikken voor de orginele kleur en formaat ... schaduw kan ik weghalen maar heb die gemaakt om het wat gelikter te laten over komen ;-)
Beste designer,
Bedankt voor uw ontwerp. Lettertype is goed bruikbaar(juist de M vin ik iets minder goed) de "vleugeltjes" op de "U" gaat heel wat problemen opleveren bij het pelen van de gesneden vinyl, het is wel mooi gevonden.
Mvg
R1
Ik kan een ander lettertype gebruiken als U wilt ...
Mvg Mark