Geen commentaar
Do you have the Skills...
- Wedstrijd van: Judith Zelen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-04-2016
Datum einde: 19-04-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
Hoi Judith, ik heb op basis van het onderste ontwerp de vier andere logo's gemaakt. Mvg. Michael
Geen commentaar
Hoi Judith,
Ik heb twee varianten gemaakt van je algemene logo.
Groetjes Michael
Hoi Michael, de onderste is het mooiste. Dank je.
Je bent 1 van de favorieten. Ik laat je zsm iets weten. Groetjes Judith
Geen commentaar
Ik heb hier nog een aantal andere kleur varianten gemaakt. Mvg. Michael
Hoi Michael,
Dit spreekt me het beste aan. Combi blauw en groen.Kun je bij het algemene logo ook van de cirkel iets van blauw verwerken? Misschien ook een letter of zo In Skills? Groetjes Judith
Geen commentaar
Nederland
France
Deutschland
Österreich
United Kingdom
International