Beste,
Bedankt voor je beoordeling. Zoals gevraagd, heb ik de wijzigingen doorgevoerd.
Mvg,
TCaylak
D.O.Z. Thuiszorg
- Wedstrijd van: dozthuiszorg
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 01-10-2014
Datum einde: 15-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Hierbij nog een voorstel voor een logo.
Mvg,
TCaylak
Dit logo spreekt me aan.
Graag alles aan 'D.O.Z.' dezelfde grootte geven als de 'D'. De 'T' in thuiszorg dezelfde grootte als de 'H'.
Zou ik alles in lettertype 'Bauhaus '93' mogen zien?
Graag de hele onderste regel in het rood #FF0000. Hetzelfde geldt voor die 4 blokjes.
Dank je.

Beste opdrachtgever,
Natuurlijk wil ik een poging wagen. Hierbij verstuur ik dan ook mijn eerste voorstel voor een logo. De kleuren en lettertypen kunnen altijd aangepast worden.
Ik ben zeer benieuwd wat u ervan vindt. Feedback stel ik enorm op prijs.
Mvg,
TCaylak