EasyRack zoekt minimalistisch logo dat alles zegt

Datum start: 03-11-2011

Datum einde: 26-01-2012

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
Ochtendhaas

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Eenvoudig, maar sterk logo :
Eenvoudig als de naam, sterk als de rekken
Echter verbieden zich de clichés, de bekende beelden, aangezien het logo voor verschillende doelgroepen bruikbaar moet zijn
verwerking van de URL (easyrack.be) is tevens pluspunt

Bedrijfsomschrijving


Easyrack wordt leverancier van winkelrekken, bandenrekken en magazijnrekken
met de webwinkel als belangrijkste verkoopstool

Doelgroep


B-to-B
meerbepaald Tuincentra, drogisterijen en DIY stores

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De website is opgebouwd in wit/(licht)blauw/grijs met oranje accenten
Gebruik in mono-color als full-color is meegenomen
In bijlage de ontwerpen die ik zelf maakte, maar mocht ik daar tevreden mee zijn had ik u niet nodig

Designer: laurens92 laurens92
logo-laurens92-TiRRJTM0

laurens92laurens92

Hier nog een versie van het gegeven logo. Heb je mijn mail met bijlagen ook ontvangen?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-laurens92-b2qs5kEi

laurens92laurens92

Bij deze het logo waar je me om vroeg. Ik heb een ander lettertype gebruikt en de rekken wat dikker gemaakt om het een krachtigere uitstraling te geven.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-laurens92-hL2tPdc8

Geen commentaar

laurens92laurens92

Bij het laatste logo heb ik de cirkel een metaal effect gegeven om kracht uit te stralen.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-laurens92-4RWRTjma

laurens92laurens92

Ik heb nog eens gekeken naar het logo. Dit straalt in mijn ogen meer kracht en eenvoud uit. Laat maar horen wat je ervan vindt.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-laurens92-HZOA9mRU

laurens92laurens92

Hallo Niek,

Bedankt voor de tips. Ik heb hier de 2e versie van de 2 logo\'s.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-laurens92-IkcdRdOy

laurens92laurens92

Beste Niek,

Bijdeze mijn eerste versies. Om te beginnen heb ik bewust nog geen kleur toegevoegd, dit wil ik later doen als de logo\'s goedgekeurd zijn. Ik heb het zo simpel mogelijk gehouden. Het eerste logo is een E en een R, maar de R is boven op de E geschoven zodat er in feite een rek is gevormd. Dan het 2e logo eronder, hier heb ik de E en de R een 3d look gegeven om een rek effect te creëren. Als laatste heb ik de link in 3 donkergrijze balken gezet om het te laten lijken alsof het in een rek staat. Kunt u mij alstublieft een score of kritiek geven, dan heb ik immers iets om aan te werken.

Met vriendelijke groet,
Laurens Bovens

niekniek

Hallo Laurens,

het eerste vind ik qua idee goed, maar naar uitwerking is dit niet \'pakkend\'. Het onderste is een sterk beeld, stevig. Maar niet duidelijk genoeg. Het rechtse zal niets worden. Een ander designer heeft voorlopig voorsprong, maar die werkte reeds met kleur. Misschien dat je daarmee verder kan.

succes, Niek

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.