Geen commentaar
Opzoek naar een logo + eventuele slogan voor het kledingmerk COMODO.
- Wedstrijd van: Fashion Corp. NL
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-01-2018
Datum einde: 09-03-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
strihs4men is .nl/.com vrij. Strihs = Shirts vice versa/achterstevoren/omgekeerd. De slogan past hier mooi bij.
Jullie hebben nergens gemeld volgens mij of de naam domeinvrij moet zijn (.nl/.com). Ik heb op vrije domeinen gecheckt bij mijn inzendingen. Veel (leuke) namen die door ontwerpers ingezonden zijn, zijn bezet. Maar wellicht is dit niet belangrijk voor jullie?

Geen commentaar
Shirtmasters is .nl vrij

Geen commentaar
Camicissimo is .nl/.com vrij. Samenvoeging van Camicia (overhemd) en Bellissimo (mooi (mannelijk))

Geen commentaar

Geen commentaar
shirtalert is .nl vrij

Geen commentaar

Geen commentaar
sure4shirt is .com/.nl vrij. Sure4shirts is eveneens .com/.nl vrij. Wanneer jullie de naam (of de suggestie 'sure 4 shirts') leuk vinden met de bijpassende pay-off/slogan hoor ik het graag. Dan kan ik verschillende ontwerpen daarvoor maken, indien gewenst. Hartelijke groet, Remarij

Geen commentaar