Beste,
Hierbij mijn inzending. Ik ben benieuwd naar uw mening.
Met vriendelijke groet,
Joel
o2Designs
Een hip, stijlvol logo voor het nieuwe drankje Let's Burn
- Wedstrijd van: ArthurvanE
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-08-2014
Datum einde: 22-08-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste ontwerpers het drankje heet niet let's burn, de website waar het drankje verkocht gaat worden heet lets burn.nl. Ik stuur die naar alle ontwerpers sorry voor het ongemak!
mvg Arthur
Begin is goed, misschien nog iets meer geschikt maken voor gebruik in website