Een Logo met een uitdaging

Datum start: 17-12-2014

Datum einde: 30-12-2014

Totaal budget: € 150.00
Nieuwste inzending
Book cover
D1n4

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik zoek een logo dat eigentijds, kleurrijk is en dat DIRECT aanspreekt. Ik heb een advies bureau waarin ik mensen en organisaties help bij de zoektocht naar een betere versie van zichzelf. Mijn bedrijf heet Dvelop
Het logo wil ik gebruiken voor het briefpapier en voor op visitekaartjes

Bedrijfsomschrijving


Ik heb een advies bureau waarin ik mensen en organisaties help bij de zoektocht naar een betere versie van zichzelf. Mijn bedrijf heet Dvelop
Het logo wil ik gebruiken voor het briefpapier en voor op visitekaartjes
trefwoorden/ kenmerken: groei, Ontdekken, puzzelstukjes op hun plek, talentontwikkeling, inzicht, geluk, dicht bij jezelf. zijn wie je bent.

Doelgroep


Mijn doelgroep richt zich vooral op vrouwen tussen de 30 en 45 die niet zo goed weten wat nu verder nadat hun kinderen naar school zijn en mama er ook nog is.
Tevens ondersteun en adviseer ik bedrijven hoe hun medewerkers kunnen bijdragen aan de organisatiedoelstellingen en hoe het bedrijf in zijn kracht komt te staan door gebruik te maken van het talent van hun medewerkers!

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het mag de naam van het bedrijf zijn (Dvelop), maar ook een teken dat mijn bedrijfsnaam gaat ondersteunen of een combi daarvan. Het liefst kleurrijk (maar geen overdreven oilily bedoeling)Het zou fijn zijn als het logo een groei kenmerkt

Designer: Budget Media Budget Media
logo-budget-media-0WwCtRia

Budget Media Budget Media

Ons eerste voorstel voor uw logo,
- Eigentijds, Zeer robuust en kan een lange tijd mee.
- Modern, Strak ontwerp.
- Simplistisch, Een duidelijk logo waar kracht en uitstraling achter zit.
- Duidelijke kleuren met een boodschap.
- Toepasbaar, Op vele voorwerpen.
qua kleur kunnen we natuurlijk alle kanten op, feedback is van harte welkom, we zijn erg benieuwd wat u er van vind. U kunt op het plaatje klikken voor de ware grote en kleurschakering, verder leveren we de bestanden aan in elk denkbaar formaat .jpg .gif .eps .png .psd .pdf en natuurlijk het .ai (adobe illustrator vector formaat) voor al uw uitingen. Mocht dit een richting wezen kunnen we eventueel ook een voorbeeld van een complete huisstijl gaan ontwerpen. We kunnen verschillende elementen gebruiken voor de huisstijl, we horen graag van u. U kunt op het plaatje klikken voor de juiste grote en kleurschakering.
Mvg Mark

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.