Hierbij het logo uitgewerkt met verschillende rechte lettertypes. Is dit wat je in gedachten had?
Een logo voor een internet reisbureau voor de Moezel-Regio in Duitsland wat zich kenmerkt door de persoonlijke aanpak
- Wedstrijd van: moezelreizen
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 14-11-2017
Datum einde: 21-11-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hi, hierbij een aantal uitwerkingen met een lichtere tekst voor Moezel. Ik hoor graag wat je ervan vindt.
Dat wordt mooi. ik ga er even verder over nadenken en kom er later op terug
Kun je Reizen in rechte letters neerzetten

Geen commentaar

Hi, hierbij mijn aangepaste logo. Ben benieuwd of je dit wat meer vakantiegevoel vindt? Hoor graag van je.
zonder de fiets, met koffer is het mooiste. Zou je deze kunnen laten zien met de naam Moezel in de lichtgroene kleur?

Hoi, bedankt voor je feedback! ik heb de kleuren zo aangepast op de website, is het een beetje wat je in gedachten had?
Ziet er absoluut beter uit. dank je. Wat een andere kleur al een verschil kan maken. kun je met me meedenken over het plaatje? Nu zie ik een bol met een glas wijn, maar er is meer zoals wandelen, fietsen, druiven. Niet dat alles in het plaatje moet maar nu staat er eigenlijk alleen een glas wijn en dan heb ik liever meer of helemaal niet, snap je. Ik hoop dat je een leuke ingeving krijgt voor een alternatief
Het komt in de richting maar is het nog niet helemaal.
Misschien kun je eens kijken naar het ontwerp van Krisi. Dat vind ik tot nu toe het mooiste, maar daar ontbreekt het vakantiegevoel nog aan. Kun je je ontwerp misschien aanpassen en misschien iets meer naar die stijl gaan?

Geen commentaar
Zou je de kleuren kunnen aanpassen. Het rood overheerst nu. Misschien het rood vervangen door het geelgroene op mijn nieuwe website (Dat is de kleur van het menu als je er overheen hovert) http://www.moezel-reizen.nl/ontwikkelingssite/hotelspensions/