Bedankt voor je reactie! Het geeft niets, ik kan er wel eens naast zitten. Omdat ik door die reactie wel meer het gevoel heb gekregen wat je wilt ben ik aan een nieuw logo begonnen.
Deze keer modern en rustgevend zonder al teveel poespas. Ik heb voor het woord \'schoonheidssalon\' een bruine ondersteuningskleur gebruikt. Zelf vind ik de combinatie blauw-bruin altijd maar maar het geeft het logo net een meetje die punch zonder te druk te worden.
Ik hoop dat je het wat vindt.
Laat je trouwens niet afleiden door de kleur, aquablauw is zeer breed maar ik zou wel graag willen weten welke kleur je naar op zoek bent. Zou je hier misschien een voorbeeld van kunnen geven? Mocht het te laat zijn en de wedstrijd al afgelopen is en mocht je toch voor mijn ontwerp vallen dan zal ik er natuurlijk alles aan doen om de juiste kleur te kiezen.
Groetjes
Tim Molenaar
Datum start: 28-05-2011
Datum einde: 25-06-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste Sanique,
Ik probeer met mijn logo een parel te laten zien. De schoonheid van een parel is onmiskenbaar. Ik heb geprobeerd een rustige sfeer in het logo te creëren door het gebruik van de kleuren en het strakke lettertype.
Ik hoop dat het rustgevende logo goed bij jou gevoel van de salon past.
Groetjes,
Tim
Beste Tim,
Ik vind het idee om een parel te gebruiken voor een schoonheidssalon heel goed bedacht. Ik vind het een mooi logo, maar het past niet bij mij. Ik blijf het lastig vinden om duidelijk aan te geven waar dat nu in zit. Het is toch het juiste gevoel wat je erbij moet hebben en dat mis ik nog.
Groeten,
Monique
Groeten,
Monique