Toch een kleine variatie op het bestaande ontwerp, deze wilde ik je niet onthouden.
Datum start: 28-05-2011
Datum einde: 25-06-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Eerste opzet kleur en vormen kunnen eventueel nog aangepast worden.
Beste ontwerper,
Leuk ontwerp, vooral de tweede spreekt me aan. Het detail met de q en de e geven het ontwerp een sierlijk tintje. Ik zou hier geen wijzigingen aan willen zien. Dit ontwerp is mooi zoals het is.
Groeten,
Monique
De 2e vind ik persoonlijk ook het mooiste, hij is wat sierlijker als de eerste en denk daardoor ook beter geschikt. Mocht je toch nog eventuele variaties in kleur eventueel willen zien dan hoor ik het graag.
Het woord \'schoonheidssalon\' is echter te klein. Dit is onleesbaar!