Geen commentaar
Een niet TE typisch Nederlands logo
- Wedstrijd van: typicaldutch
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 10-05-2010
Datum einde: 17-05-2010
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Bijgaand verder uitgewerkt voorstel.
Hartelijke groet,
flinq

En dan is het handig als 'stuf' met dubbel ff wordt geschreven ;-)
Hallo! Ik vind de Nederlandse elementen toch iets te standaard. De vlaggetjes vind ik wel een leuke afwerking. Wellicht een andere vorm, zodat het minder een insigne wordt. Als stempel zijn ze erg leuk, maar als logo mist het net iets..