hallo,
hier heb ik verschillende kleuren combinaties, kunt u zelf kiezen wat u het mooist vind.
Een 'stromend' logo voor een lichaamsgerichte therapiepraktijk
- Wedstrijd van: Thuisinjelijf
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 16-01-2017
Datum einde: 30-01-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



hallo,
ik heb het design verbeterd met meerdere kleuren. blauw en roze om vrouwelijk en mannelijk uit te laten stralen.
Dag, dank je wel. blauw en roze is voor mij te standaard (en ik hou helemaal niet van roze :))Andere kleuren uitproberen? gr

Geen commentaar
dank je wel. Mooi in eenvoud. Zou van mij iets kleurrijker mogen