Hallo Tante Fred,
Bijgaand mijn voorstel voor logo/identiteit voor tante Fred.
Ik heb niet direct het font gebruikt, gezien je dat nu heel erg veel ziet en ik het net iets meer 'eigen' wilde maken. Dus ik ben wel in de sferen gebleven met de taarten van Abel in mijn achterhoofd, speels en lekker kleurrijk. Ik hoop dat het aanspreekt, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Kijk uit naar uw reactie!
Vriendelijke groet,
Jorina - Mooiniet
EIGENTIJDS EN FRIS LOGO GEZOCHT VOOR "TANTE FRED"
- Wedstrijd van: zoalsjewas.nl
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 11-01-2018
Datum einde: 31-01-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Bedankt voor je inzending! Ik kijk nog even wat er nog meer binnen komt. Groetjes Frederike
Groot gelijk! Ik wacht het af.