Exceed Expectations

Datum start: 22-09-2011

Datum einde: 05-10-2011

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
popitteyus

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Naast logo ook bedrijfsstijl nodig voor visitekaartje, briefpapier, banner website, etc
Ik vind een logo met de E en de E van Exceed Expectations erin verwerkt echt mooi. Verder zou het aspect 'verbinden' van mij ook in het logo tot uiting mogen komen

Bedrijfsomschrijving


ik help bedrijven hun Klanten effectiever en winstgevender te bedienen en tegelijkertijd de Klanttevredenheid te verhogen. Dit middels het verbinden van de schakels in de keten en het re-energizen van de commerciele processen.

Doelgroep


Ondernemers/bedrijven van wie de omzet voor meer dan 50% afhangt van in- en verkoop. Dus: met een echt aktieve inkoop- en verkoopafdeling

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het moet er opvallend stijlvol en professioneel uitzien. Een logo wat je onthoudt

Designer: daudt daudt
logo-daudt-TDRIYzZY

daudtdaudt

beste opdrachtgever,

vooruitlopend op de huisstijl, hierbij een gedactenkronkeltje voor een bedrijfsnaamkaartje,

met groet,

daudt

Exceed ExpectationsExceed Expectations

Dankjewel Daudt, ik laat het allemaal even bezinken...zoveel inzendingen. Je hoort nog van me!

groet,
Jacqueline

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-daudt-zQbrdCM4

daudtdaudt

beste opdrachtgever,

hierbij mijn aandeel in het ontwerp van uw bedrijfslogo. Uw info gelezen te hebben heb ik de de beide e\'s in zowel Kapitaal als in onderkast de verbeelding en verbinding vastgelegd (Kapitaal staat voor hoofdletters en onderkast voor kleine letters). De resterende letters heb ik vrij simpel en strak gehouden, zodat je hierin de speelsheid en het zakelijke bedrukt.

Graag verneem ik het eea van u,

met groet,
Daudt

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.