Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Logo ziet er niet slecht uit. Echter passen de 'EXX' en de 'act' niet echt bij elkaar (komen niet goed overeen als één merknaam). Kun je hier iets aan proberen? Zie logo playradio (bestand 3). Daar zijn de diverse letters wel 1 geheel. Ook vallen 'act' op een witte a4 weg. Misschien 2 versies waarin 'act' een andere kleur hebben?