Hierbij mijn voorstel voor het logo.
Ik heb de kleur groen gebruikt om rust uit te stralen en het font bestaat uit ronde vormen en bevat alleen onderkast (kleine) letters om zo min mogelijk agressief over te komen. De 2 vormen zijn op zich geen gezichten maar door de witte rondjes heb je toch het gevoel van dat het 2 gezichtjes zijn die de koppen bij elkaar steken. De vlakken zijn transparant om de transparantie van de werkwijze weer te geven.
Met vriendelijke groet,
Marco
Datum start: 21-04-2015
Datum einde: 05-05-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.

